Mennnaa
 
HomePortalCalendarFAQRegisterLog in

Share | 
 

 Fiat 500 shitet për një çmim të jashtëzakonshëm

Go down 
AuthorMessage
Gxximm'1
V.I.P
V.I.P
avatar

Posts : 299
Join date : 2008-12-04

PostSubject: Fiat 500 shitet për një çmim të jashtëzakonshëm   Fri Dec 05, 2008 6:52 pm
Në një ankand bamirësie në Londër javën e kaluar ka ndodhur diçka e pazakonshme. Pjesëmarrësit ishin “harruar” në rritjen pasiononte të çmimit dhe në këtë mënyrë kishin arritur këtë vlerë “jonatyrale” për një Fiat 500.
Megjithatë nuk flitet për çfarëdo lloj automjeti. Ky Fiat ka qenë i dekoruar në mënyrë të veçantë nga dizajneri i njohur anglez, Tracey Emin.
Në evenimentin i cili mblodhi rreth 31 milionë euro, krahas pasanikëve të zakonshëm, pjesëmarrës ishin edhe, ish-premieri i Britanisë së Madhe, Toni Blair, aktorja Uma Thurman dhe ylli britanik, Elizabeth Hurley
Back to top Go down
View user profile
 
Fiat 500 shitet për një çmim të jashtëzakonshëm
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Meennz :: Tema te Ndryshme :: Kuriozitete-
Jump to: