Mennnaa
 
HomePortalCalendarFAQRegisterLog in

Share | 
 

 Kulla e Ajfellit u lshu n perdorim me 06.06 .1889

Go down 
AuthorMessage
Gxximm'1
V.I.P
V.I.P
avatar

Posts : 299
Join date : 2008-12-04

PostSubject: Kulla e Ajfellit u lshu n perdorim me 06.06 .1889   Fri Dec 05, 2008 6:47 pm

Mashkulli ma i gjat ishte Robert Pershi 2.72m Dhe ai ma i vogli Nelson De La Rosa 0.72m.Stadîumi ma i madh n bot eshte Marakana ne Rio De Zhaniero ku ka vend per 205mij shikus.


Pija Freskuse qe shitet me se shumti n bot eshte coca cola,Mbreda dites konsumohen me shum se 250miloin shishe


Per 75 vjet jet njeriu kalonme teper se 30 ton ushqim dhe 50.000 litra lengje naper zorr

Nervi optik i Syrit perbehet prej 500 mij fijesh te cilat nese renditen njera pas tjteres do te arrin gjatsin 60 Km

Ne Mjedisin e hapur kur nuk fryjn ererat,zeri i njeriut mund te degjohet 200metra larg__________________
""E vetmja armike e imja eshte injoranca,
e vetmja gje qe i trembem eshte tradhetia.""
Back to top Go down
View user profile
 
Kulla e Ajfellit u lshu n perdorim me 06.06 .1889
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Meennz :: Tema te Ndryshme :: Kuriozitete-
Jump to: